התנכלות בעבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אלון עבו

נשלח ע"יאלון עבו 18:15, 16 באוקטובר 2013

אני עובד במקום זה בתור מחסנאי כשנתיים ובמהלך הזמן האחרון חשפתי לא מעט מקרים בהן הופרו ע"י ראשי הצוותים איתם אני מתנהל בנושא בטיחות וחיי אדם ולפני כחודש לערך פניתי למשרד התמ"ת על מנת שיאכוף במקום עבודתי את השעות המרובות אשר נאלצים העובדים לעבוד כ20 שעות בממוצע ליממה עקב כך מנהלי הישיר וההנהלה ככללותה מתנכלים לי ודורשים ממני לעבור למחלקה אחרת וגורמים לי להתייאש מן עבודתי ובכך לעזוב תשובתם למהלך זה נאמרה כי ברצונם לחסוך בכח אדם במחלקה בה אני עובד כיום אך דבר זה מבחינתי אינו נכון כי על פי דעת המנהלים והעובדים אני עובד מצוין ומוערך אשר תרם ועשה רבות למחלקה ולכל המחלקות האחרות ראוי לציין כי במחלקתי מועסקים יחדיו ראש הצוות שלי יחד עם אימו ובגלל דיווח הבטיחות האחרון אשר הפר ראש הצוות אשר דיווחו נעשה על פי כל החוקים במקום ולדרישת ההנהלה עקב כך הוחלט במיידי להעביר אותי מתפקידי כיום למחלקה אחרת נעשה לי עוול על כך וכנראה שמצאו דרך להיפטר ממני למרות היותי עובד טוב אבקש את טיפולכם בהקדם ותשובתכם תודה אלון

השב
  • 14:17, 20 באוקטובר 2013

המקרה שהינך מתאר חמור, ואני ממליץ על ייעוץ משפטי פרטני.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.