התפטרות-חובת הודעה מוקדמת - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • טל לוין

נשלח ע"יטל לוין 09:35, 28 באוקטובר 2013

שלום רב, התחלתי לעבוד במקום עבודתי הנוכחי במאי השנה, ואני מעוניינת לעזוב בהקדם האפשרי. בתקווה שאמצא עבודה חדשה בחודש חודשיים הבאים, כמה ימי הודעה מראש אני מחויבת לתת? 6 עבור ששת החודשים הראשונים ויומיים וחצי עבור כל חודש נוסף, או יומיים וחצי עבור כל חודש, החל ממאי? סליחה על שאני מקשה, אך אודה לכם באם תוכלו לנקוב במספר סופי של ימי הודעה מראש עבור 8 חודשי עבודה ועבור 9 חודשי עבודה-לשון החוק לא ברורה לי, אני מעוניינת לספק למעביד זה את המינימום ההכרחי, ואיני מעוניינת לטעות. בתודה, טל

השב
  • 15:05, 31 באוקטובר 2013

אם את עובדת במשכורת, מתחילת החודש השביעי לעבודתך ועד לתום השנה הראשונה לעבודתך תהיי זכאית להודעה מוקדמת של שישה ימים ועוד יומיים וחצי על כל חודש עבודה נוסף.
    073-2505373

תגובה
  • 09:29, 1 בנובמבר 2013

תודה רבה!

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.