פיטורים במהלך קורס - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שירן

נשלח ע"ישירן 09:07, 26 בנובמבר 2013

שלום אני התקבלתי לעבוד בחברה מסוימת חיכיתי שבועיים להתחיל קורס . התחלתי את הקורס כחודש וחצי הגעתי למרכז שאני מהצפון לא החסרתי ימים והציונים שלי היו טובים במהלך הקורס נידרשתי לעשות סימולציות של שירות מול כל הקבוצה המעמד מאוד מלחיץ אז הסימולציות היו בינוניות ביחס לכיתה אני באותה רמה אחרי חודש וחצי המדריך שלי החליט שהוא מעמיד אותי למבחן מנהל ותמיד הוא אמר שהמקום לטעויות הוא בקורס אז המבחן מנהל הלך טוב אבל היה לי שני טעויות והמנהל נתן לי נקודות לשיפור ונקודות לשימור אחרי שעתיים קראו לי למשרד של מנהל בכיר והודיעו לי שזה לא תואם את הציפיות שלהן אני מרגישה שנעשתה לי עוגמת נפש לקחתי את זה מאוד קשה אחרי תקופה שנתתי מעצמי ויש לציין שכל העובדים בקורס נבחנים שבוע אחרי זה זו רק אני שנשלחתי אני מרגישה שאני שעיר לעזאזל ממש ככה הוא אמר שאני יקבל את הכסף על כל הימים אבל עדיין אני מרגישה שרצו להכשיל אותי בכוונה במקום לתת לי להבחן עם כולםמה דעתך?

השב
  • 11:04, 2 בדצמבר 2013

במידה ושולם לך שכר בגין ימי הנוכחות בקורס, ספק אם קיימת סנקציה חוקית כנגד הפיטורים.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.