האם המקרה הנ"ל נחשב כ"הרעת תנאים" ? - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • איתי

נשלח ע"יאיתי 10:51, 5 בדצמבר 2013

שלום לכולם, אני עובד מזה 7 וחצי שנים באותו מקום עבודה. אני עובד שעתי. מאז היום הראשון לא מורידים לי חצי שעת הפסקה. השעות שלי נצברות וכל השעות מעבר לשעה ה186 נחשבות לשעות נוספות. החודש במקרה, גילה הבוס שלי (שכבר 7 שנים חותם לי על התלוש) שמהשעות שלי לא מורידים חצי שעת הפסקה. הוא קרא לי לחדרו ואמר לי שמהחודש הבא כל יום מורידים לי חצי שעת עבודה. בגלל שהשעות האלה כביכול יורדות מהשעות הנוספות נוצר מצב שמחודש הבא ארוויח כ 800 ש"ח פחות. רק אציין שבחוזה שלי לא רשום שצריך להוריד לי חצי שעת עבודה בגין הפסקה. האם מותר לו להוריד לי חצי שעת עבודה ללא הסכמתי ? בתודה מראש איתי

השב
  • 10:36, 8 בדצמבר 2013

על פי חוק מעסיקך צודק, אולם אם "הטעות" מתרחשת כבר 7 שנים, בהחלט ייתכן כי ניתן יהיה לטעון להרעת תנאים. האם ברצונך להתפטר עקב הרעה, או שהינך מעוניין להמשיך בעבודתך?
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.