תשלום פיצויים לאחר התפטרות לאחר חל"ד - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מור דואנס

    נשלח ע"ימור דואנס 10:04, 9 בדצמבר 2013

    שלום, התפטרתי לצורך טיפול בילד לאחר חל"ד. האם בגלל שזו הסיבה להתפטרות על המעסיק לשלם לי פיצויים כאילו מדובר בפיטורין?לפי מלוא השכר ולא לפי רק מה שנצבר בפוליסה ,שזה רק 80% מהשכר? (קיים סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורין) תודה מראש

    השב
  • 10:47, 11 בדצמבר 2013

    אם הינך חתומה על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים על המעסיק לשלם לך לפי ההפרשה שנעשתה בכל שנה (הסכום המצוי בקרן) ולא לפי שכר אחרון כפול מספר שנות עבודתך.
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.