תוספת יוקר - בחוזה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • לילך

  נשלח ע"ילילך 10:29, 1 בינואר 2014

  אני עובדת בחברה כבר 9 שנים (מאז 2005). וחוץ משנה אחת שהעלו לכלל עובדי החברה עד שכר מסוים את השכר ב-3% בגלל המדד. לעולם לא קיבלתי את סעיף 4.3 כפי שכתוב לי בחוזה. ראיתי באינטרנט שתוספת יוקר המחייה כביכול לא התעדכן מאז מרץ 2004. אז מה משמעות הדבר בחוזה אם זה כלל לא רלוונטי? האם יש לי עילה כלשהיא לדרוש תוספת כלשהיא? שכר 4.2 השכר הקובע יעודכן מעת לעת בשיעור תוספת יוקר כפי שיקבע במשק 4.3 מובהר בזאת כי סכום המשכורת הנקוב בסעיף 4.1 לעיל וכפי שיעודכן מעת לעת יהיה במלואו בסיס לתשלום הפרשים, ניכויים ותשלומים כביטוח מנהלים, פיצויי פיטורים, דמי חופשה, מילואים, דמי מחלה, תוספת יוקר ויו"ב.

  השב
 • 10:54, 24 בפברואר 2014

  אשמח לקבל מענה לשאלתי
  אני עובדת בחברה כבר 9 שנים (מאז 2005). וחוץ משנה אחת שהעלו לכלל עובדי החברה עד שכר מסוים את השכר ב-3% בגלל המדד. לעולם לא קיבלתי את סעיף 4.3 כפי שכתוב לי בחוזה. ראיתי באינטרנט שתוספת יוקר המחייה כביכול לא התעדכן מאז מרץ 2004. אז מה משמעות הדבר בחוזה אם זה כלל לא רלוונטי? האם יש לי עילה כלשהיא לדרוש תוספת כלשהיא?
  שכר
  4.2 השכר הקובע יעודכן מעת לעת בשיעור תוספת יוקר כפי שיקבע במשק
  4.3 מובהר בזאת כי סכום המשכורת הנקוב בסעיף 4.1 לעיל וכפי שיעודכן מעת לעת יהיה במלואו בסיס לתשלום
  הפרשים, ניכויים ותשלומים כביטוח מנהלים, פיצויי פיטורים, דמי חופשה, מילואים, דמי מחלה, תוספת יוקר ויו"ב.


  לילך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.