הרעת תנאים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דני

נשלח ע"ידני 20:28, 8 בינואר 2014

שלום רב. אני עובד בחב' שמירה. באתר שבו אני עובד יש 2 עמדות . אחת בלובי לכניסה לאנשים והשני מחסום לכניסת מכוניות. עד לסוף השנה היו 2 העמדות מאוישות בשומר בכל עמדה (כלומר 2 שומרים). מתחילת השנה נשאר שומר אחד על 2 העמדות .השומר צריך ללכת ולבוא בין 2 העמדות. האם זה מקרה של הרעת תנאים ? ברצוני לציין שגם שעות העבודה קוצצו. תודה על העזרה. דני.

השב
  • 14:32, 10 בינואר 2014

שלום רב .
    אם זה מקרה של הרעת תנאים אז את מי צריך לתבוע. את המעסיק שזו חברת השמירה שבה אני עובד ? או את הנהלת האתר שהיא זו למעשה שקיצצה שומר אחד והיא מקבלת את השירות מחברת השמירה ?.
    דני.

תגובה
  • 09:41, 12 בינואר 2014

תגובה
  • 09:43, 12 בינואר 2014

ייתכן כי מדובר בהרעה בתנאי העבודה אולם יש לבחון את מכלול הנסיבות. בנוגע לקיצוץ בשעות קיימת סבירות גבוה כי אכן מדובר על הרעה.
    הנך מוזמן ליצור קשר עם משרדי.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.