פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אורית

    נשלח ע"יאורית 12:49, 14 בינואר 2014

    שלום, אני סטודנטית ומזה כשלוש שנים (למעט 4 חודשים בסוף 2011 תחילת 2012) עובדת במלכ״ר. אני עובדת על פי שעות ונותנת כל שבוע סידור עבודה), אין לי חוזה העסקה כלל. אני מתחילה במרץ הקרוב את ההתמחות שלי והפסקתי את עבודתי לאחר שעבדתי שבוע בינואר, זאת הודעתי בעל פה ולא בכתב. שאלתי היא מהן הזכויות להם אני זכאית? האם אני זכאית לפיצויים? (חשוב לציין כי בשנה וחצי הראשונות לא קיבלתי דמי נסיעות) אודה מאוד לעזרתכם, זמני קצר

    השב
  • 09:26, 20 בינואר 2014

    אלא אם הינך חתומה על סעיף 14 המזכה אותך בפיצויי הפיטורים הצבורים בקופה, הינך זכאית לפדיון דמי חופשה ולדמי הבראה. כמו כן, עליך לתת הודעה מוקדמת כחוק.
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.