מתן פיצויים לעובד שמתפט - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אבי

    נשלח ע"יאבי 14:10, 15 בינואר 2014

    שלום בחוזה עבודה שלי יש סעיף "על פי הסכם הקיבוצי שבין החברה לבין ההסתדרות ומבטחים תשלומי המעסיק לפיצויים לפוליסת ביטוח המנהלים יבואו בהתאם לסעיף 14 לחוק פיצויי פיטרין במקום חובת תשלום פיצוי הפיטורים בגין התקופה שבה בוצעו התשלומים" האם אקבל פיצויים שאתפטר מיוזמתי?

    השב
  • 09:36, 20 בינואר 2014

    כן. אם הינך חתום על סעיף 14 הינך זכאי לפיצויים הצבורים בקופה גם כאשר הינך מתפטר.
    073-2505373

    תגובה
  • 20:06, 20 בינואר 2014

    מה קורה במצב בו אינני חתומה על סעיף 14?האם לא אקבל את הפיצויים המופרשים?

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.