פיטורין בהריון - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רותם

    נשלח ע"ירותם 16:51, 21 בינואר 2014

    שלום, אני מועסקת למעלה משנה וחצי במקום עבודה כממלאת מקום, מילוי המקום עומד להסתיים ב17/02/14 וגיליתי כעת שאני בהריון. ברור לי שלא יציעו לי מילוי מקום נוסף במידה ויגלו שאני בהריון, מתי הכי מוקדם אוכל להודיע שאני בהריון ע"מ שלא יפטרו אותי? ( הכוונה איזה שבוע?)

    השב
  • 13:39, 28 בינואר 2014

    על אף כי מילוי המקום מהווה חוזה לתקופה קצובה, תקופתו של החוזה למעלה מ- 12 חודשים ועל כן, בהתאם לסעיף 9 לחוק עבודת נשים לא ניתן לסיים את העסקתך אם הינך בהריון. במידה ואכן יפגעו זכויותייך אשמח לעמוד לרשותך לייעוץ וייצוג.
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.