הודעה מוקדמת+קנס - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • נתי.ע

נשלח ע"ינתי.ע 20:18, 2 בפברואר 2014

שלום, 1. כמה ימים מראש עליי להודיע למעסיק על עזיבה אם התחלתי לעבוד שם באמצע אוק' 2013? האם זה כולל את יום ההודעה עצמו? האם זה כולל את יום שישי (במידה ומקום העבודה פעיל ולא שובצתי לעבוד ביום זה)? קראתי שמתחת לשנה זה יום עבור חודש עבודה, אך אוק' ופבר' לא מלאים ולכן התבלבלתי. נניח ואני מודיעה מחר, אז מתי יהיה יומי האחרון? 2. המשכורת מתקבלת בבנק בכל תשיעי לחודש. האם למעסיק יש יכולת לגרוע לי ממשכורת חודש ינואר את הקנס (1500 שח) עבור ההכשרה אם במהלך ימי עבודתי בפברואר ארוויח פחות מסכום זה? היית ממליץ לחכות אחרי ה-09/02? בחוזה העבודה לא נקבו בגובה הקנס ולא פירטו על כך. תודה רבה, זה מאוד חשוב לי מבחינת התזמון!

השב
  • 12:02, 4 בפברואר 2014

כיצד הינך מועסקת? האם כעובדת בשכר או במשכורת חודשית?
    במידה וקיים קנס באם הינך עוזבת את מקום עבודתך מוקדם יותר לאחר קבלת הכשרה, והקנס מידתי, ניתן לקזז אותו מיתרת החובה של המעסיק כלפיך.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.