הפרשות לפנסיה באיחור - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • שי

נשלח ע"ישי 12:11, 4 במרץ 2014

שלום רב. עבדתי כמורה בשנה האחרונה ברשת בתיס ידועה. הופרשו לי כספים לפנסיה. לצערי הרב באוקוטובר האחרון התמוטטתי ואובחן אצלי גידול בבית החזה. עברתי ניתוח להסרתו הייתי מאושפז זמן רב בטיפול נמרץ נשימתי מורדם ומונשם. וכעת אני בשיקום נשימתי עם קנולה בגרון. תלוי בחמצן. כבר חמישה חודשים משפחתי מתמודדת ללא הכנסה. פניתי למעסיק לתביעת אובדן כושר עבודה והתברר שהמעסיק הפריש כספים בתלוש המשכורת אך לא העבירם למבטח. ורק לאחר שחליתי בוצעה ההעברה על כל השנה האחרונה! כעת חברת הביווח דוחה את התביעה. לדבריה הופרשו כספים חודש אחד בלבד בשנה שעברה ומאז הופסקו ההעברות. לא קיבלתי מהם כל התאטה שלא מועברים כספים. מי הכתובת לתביעה? האם זו רשלנות דל ביהס?של חברת הביטוח? של הסוכן? נא עזרתך ועצתך. תודה. שי.

השב
  • 15:03, 9 במרץ 2014

בנסיבות העניין מומלץ לפנות לייעוץ משפטי,
    משרדנו עומד לרשותך.
    עו"ד אריק שלו
    arik.shalev@law-shalev.co.il
    ייעוץ אישי- .073-2505384
    עו"ד אריק שלו

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.