שם וכתובת אתר - זכויות יוצרים - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • חנית

נשלח ע"יחנית 11:36, 7 באוגוסט 2012

שלום רב, אשמח לקבל הבהרה מקצועית בנושא הבא; בניתי אתר ששמו מורכב מ 3 מילים: שם מותג - מילה ראשונה. תחום עסוק - שתי המילים הנוספות. באשר לשם המותג, מילה ראשונה, הוא מזכיר/דומה לשם שיר. אם-כי, אני מאייתת את השם בצורה שונה - יש תוספת של אות מרכזית באנגלית. וגם, אני מנקדת את שם המותג. כמו כן, כתובת האתר עתידה להיות שם המותג באנגלית. לציין, המותג אינו עוסק בתחום המוסיקה. לפני שאני מעלה את האתר לאויר, אני מבקשת לבדוק האם אני מפרה זכויות יוצרים כלשהן? המון תודה.

השב
  • 14:36, 7 באוגוסט 2012

אני מבקשת להוסיף,

שם השיר הוא ערך במילון העברי, ומושג שגור בשפה.
    כך שגם לכותב השיר ולזמר המבצע אין בעלות על המושג ...

תודה.

תגובה
  • 18:48, 7 באוגוסט 2012

חנית שלום,

מהתיאור שלך קשה להבין במה מדובר ולהשיב בצורה ספציפית. יחד עם זאת במידה שמדובר בערך במילון העברי ומושג שהוא שגור בשפה נראה לי שאין זכויות יוצרים בביטוי הספציפי.
    למרות האמור הייתי ממליץ לך לקבל חוות דעת של עורך דין המתמחה בתחום לאחר שיבחן את כל החומר

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.

גולשים יקרים! הפורום בעבודת תחזוקה - נשוב לתת מענה בימים הקרובים