יצירה מקורית שהועברה במייל - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • יפעת

נשלח ע"ייפעת 09:01, 4 במרץ 2013

שלום רב העברתי יצירה מקורית שלי אותנטית לתיאטרון מסוים אשר אני בקשר עימו.התלהבו ומחפשים כרגע תקציבים להפקה .בראש וראשונה מחזאי ואח"כ כל הדרוש להפקת מחזה בהשתתפותי.היצירה הועברה במייל לאדם המתאים והיתה שיחה טלפונית ביננו על הנושא. האם העב' היצירה לעיון ואולי המשך שיתוף פעולה איתי,מהווה הסכמה מצידי לשימוש והפקה.? אין שום הסכם כרגע ביננו והכל נעשה בינתים בשיחה טלפונית.הבנתי שכרגע התיאטרון בודק את עלות המחזאי ואח"כ ,ניראה! מה עלי לעשות ובאיזה שלב כדי שאכן זכויות היוצרים שלי ישמרו? עלי לציין שבראש היצירה הודפס כמובן ".. כל הזכויות שמורות .." וכמו כן הסיפור הוא אישי לחלוטין ,כך שלא ניתן להעתיקה או להסתיר עובדה זאתמאחר ואני זו ששולטת בפרטים! תודה מראש

השב
  • 09:14, 4 במרץ 2013

יפעת שלום,
    היצירה זכאית להגנה מעצם קיבועה על הכתב. את צריכה לשמור את המייל ששלחת ולהמתין לתשובת התיאטרון. במידה שהיא חיובית יש לחתום עימם על חוזה שיגן על זכויות היוצרים ולשם כך אציע לך להיעזר, בבוא היום, בשירותי עורך דין המתמחה בתחום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.

גולשים יקרים! הפורום בעבודת תחזוקה - נשוב לתת מענה בימים הקרובים