באילו צעדים צריך לנקוט כדי לשמור על סודיות הפגישה? - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • אנונימי

נשלח ע"יאנונימי 13:12, 9 באוקטובר 2013

קבעתי פגישה עם מישהו. במהלך הפגישה אני מדבר איתו על דברים "סודיים" שאני רוצה שיישארו אך ורק עימו ושאף אחד אחר לא יידע עליהם. - על איזה טופס אני צריך להחתים אותו כדי להבטיח את סודיות התוכן של הפגישה? - ו / או אילו פעולות אחרות אני צריך לנקוט? תודה רבה.

השב
  • 13:42, 9 באוקטובר 2013

שלום אנונימי,

אינני יודע אילו "דברים סודיים" (כהגדרתך) אתה חושף בפני אותו פלוני. ככול שהמדובר במידע סודי כהגדרת הדין מומלץ בחום לחתום על הסכם סודיות ובמקרים מסוימים הסכם הסודיות כאמור צריך לכלול סעיפי אי-תחרות גם כן.
    להרחבה בעניין סודות מסחריים - מזמין אותך לקרוא מאמר שכתבתי בעניין בכתובת: http://www.dnlaw.co.il/?page_id=692
    כך או אחרת, מאחר ויש צורך לברר פרטים נוספים ועובדות הנוגעות למקרה הספציפי שלך ממליץ לך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי קונקרטי למקרה שלך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.

גולשים יקרים! הפורום בעבודת תחזוקה - נשוב לתת מענה בימים הקרובים