הקמת אתר לבניית אתרים - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • מתן

נשלח ע"ימתן 21:18, 30 ביוני 2011

שלום רב, שמי מתן, אני בן 16.5. יש ברשותי אתר אינטרנט שמצייג אותי כבונה אתרים, שעדיין לא עלה לרשת האינטרנט. האתר מכיל גלריה ובה דוגמות לאתרים שאני הכנתי בעצמי (כמובן שאלה רק דוגמות, אין אתרים כאלה עדיין). רציתי לשאול כמה וכמה שאלות בנושא: 1. האם זה חוקי בגיל שלי להקים אתר אינטרנט שבעצם מפרסם אותי כבונה אתרים לעיניי גולשים רבים? 2. במידה ואדם גנב מהאתר שלי מס' דוגמות לאתרים שאני בעצמי הכנתי, האם אני יכול לדרוש מאותו אדם שגנב פיצוי כלשהו והאם יש לי הזכות לתבוע אותו? 3. האם זה חוקי בגיל שלי למכור אתרים ללקוחות ולהרוויח מזה כסף? אשמח לתגובה. תודה רבה.

השב
  • 18:11, 20 במאי 2012

בתקופה האחרונה התחום הזה מאוד מסקרן אותי. לא מזמן סיימתי את הלימודים ועכשיו אני מרגיש שאני בתחום הלא נכון... אני מחפש בגוגל כל מני מקורות מידע ומגיע לאתרים מאוד איכותיים. כמובן שלא ניתן ליישם את כל הדברים במו ידי, אבל אני בהחלט אופטימי. מזל שהיום כל אחד יכול לפנות לחברה ל[url=http://www.webuildit.co.il/]בניית אתרים[/url] ולפנות לקהל גדול של גולשים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.

גולשים יקרים! הפורום בעבודת תחזוקה - נשוב לתת מענה בימים הקרובים