תביעת ביה"ח - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • עידו

  נשלח ע"יעידו 11:26, 19 בפברואר 2013

  לי ולאשתי נולד לפני שנה עובר מת וזאת למרות שהגענו לביה"ח שבוע לפני כן בגלל שאשתי הרגישה שמשהו לא בסדר כי התינוק לא זז. עשו לה בדיקות ושלחו אותנו הבייתה. בסופו של דבר העובר מת כתוצאה מחנק של חבל הטבור סביב הצוואר. האם נוכל היום שנה אחרי לתבוע את הצוות הרפואי וביה"ח?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  11:35, 19 בפברואר 2013

  עידו שלום,

  ניתן לתבוע את בית החולים גם כיום, אולם צריך כמובן לבדוק באופן יסודי את המקרה ולברר האם אכן היתה רשלנות של הצוות הרפואי, שגרמה בסופו של דבר למות העובר.
  אציין בהקשר זה כי ניתן לקבל פיצויים בסכומים גבוהים (סדרי גודל של מאות אלפי ש"ח)במקרים של אובדן עובר עקב רשלנות רפואית. עצתי לכם אפוא לפנות לעו"ד מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית על מנת שיבחן את המקרה, ויבדוק האם קיימת עילת תביעה ברשלנות רפואית.
  כל טוב
  גיל קלופשטוק, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

מנהל הפורום: גיל קלופשטוק, עו"ד

עו"ד גיל קלופשטוק בעל תואר L.L.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1992. בעלי
למידע נוסף

053-9374130 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה