טענה שיש לי פפקת ובסוף לא היה - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
  • גומאנה

נשלח ע"יגומאנה 20:45, 18 באפריל 2013

שבוע לפני הלידה שלי אושפזתי עקב חשש לפקקת ברגל שמאל... התלבטו מאוד בבית החולים מזה איך לטפל ביי רצו לעשות לי סנטור עוד לפני הלידה.. נתנו לי תרופה שלא הייתי צריכה לקבל ותוצאה לתרופה עברתי סי טי ראש לפני לידה.. כל יום גילו מחלה חדשה .. יום רעלת הריון .. יום סכרת הריון שיגעו אותנו אמרו לבעלי שאני במצב חריג ועלולה למות ומאז חטפתי לחץ דם גבוה עד היום אני נוטלת תרופה יום יום... בסופו של דבר ילדתי באופן טבעי ברוך השם..התינוקת בסדר גמור השאלה שלי אני יכולה לתבוע אותם ?? כי לפני הסנטור ביקש הפר'....... בדיקת מומחה והתברר שאין פקקת ולא היה צורך בכל מה שעברתי??!

השב
  • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

12:34, 19 באפריל 2013

גומאנה שלום,

קורה לעיתים שהצוות הרפואי חושד שקיימת בעיה רפואית כלשהיא, ומבצע בדיקות כדי לאשר או לשלול את האבחנה הראשונית. בכדי לבדוק האם היתה רשלנות או לא, יש צורך בבדיקה יסודית של התיק הרפואי.
    במקרה שתארת, בהנחה שלא נגרם נזק משמעותי לצמיתות, לתינוקת ולך, דומני שאין כדאיות כלכלית בתביעה שכזו.(אם כן נגרם נזק משמעותי או נכות לצמיתות, יש מקום לבחינה יסודית של המקרה ע"י רופא מומחה וכו' )
    כל טוב
    גיל קלופשטוק, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

מנהל הפורום: גיל קלופשטוק, עו"ד

עו"ד גיל קלופשטוק בעל תואר L.L.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1992. בעלי
למידע נוסף

053-9374130 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה