רשלנות רפואית בהריון - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

 • niki נשלח ע"יniki 14:20, 17 בנובמבר 2013

  שלום, אחותי הלכה בהריון לגניקולוג ידוע. הוא עשה לה את הסקירה המורחבת ואמר שהוא רואה ציסטה שיכולה להעיד על בעיה אבל לרוב אם אין סימנים נוספים היא נספגת והעובר נולד תקין. אחותי ילדה וגילו שיש לילד איזושהי בעיה נוירולוגית. האם יש מקום לתבוע את הגניקולוג ברשלנות?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  18:50, 17 בנובמבר 2013

  ניקי שלום,
  בשאלתך חסרים מספר פרטים חשובים, שאפרט להלן את חלקם : מה בדיוק הבעיה הנוירולוגית ממנה סובל הילד ? האם הגניקולוג שביצע את הסקירה המורחבת המליץ להם לפנות לבדיקות נוספות ? האם המליץ לחזור עם התוצאות לרופא המטפל ? באיזה שבוע נעשתה הסריקה ? האם הממצא של הציסטה נכתב בפירוש בטופס הבדיקה ?
  לאחר שאקבל את התשובות לשאלות הנ"ל, אוכל להשיב לשאלתך באופן יותר מדוייק.
  כל טוב

  תגובה
מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

מנהל הפורום: גיל קלופשטוק, עו"ד

עו"ד גיל קלופשטוק בעל תואר L.L.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1992. בעלי
למידע נוסף

053-9374130 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה