לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
רחל

ילדתי בשבוע 26 פג שנדבק בחיידק וסובל ממס' בעיות וזקוק לטיפול מיוחד

במהלך ההריון סבלתי מדימומים, חשש להיפרדות שלייה, הייתי מאושפזת במשך זמן רב באזור "גניקולוגי" ובהגיעי לשבוע 24 עברתי למחלקה ל"הריון בסיכון גבוה" ועוד באותו היום שוחררתי הביתה (כשהדימומים לא פסקו רק פחתו). ילדתי כעבור שבועיים, בלידה רגילה. כשהפג שהה בפגייה הוא גילה סימני מצוקה וחולי, מבדיקות שנערכו בפגייה התברר שהיה לי חיידק וייתכן והוא נדבק ממנו. נתון זה לא נכתב במכתב שחרור שלי, רק של התינוק. כתוצאה מהפגות הילד סובל מכמה בעיות, נמצא במעקבים וזקוק לטיפול מיוחד (ולכן איני יכולה לחזור לעבודה בתום חופשת הלידה). האם מידע זה מהווה עילה לתביעה בגין רשלנות רפואית?

item.Author מנהל הפורום גיל קלופשטוק, עו"ד

רחל שלום, בהחלט יתכן כי המקרה שאת מתארת מהווה עילה להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית.ברור שמקרה זה, חייב להיבחן בצורה יסודית, הן בשל מורכבות המקרה והן בשל הנזק שנותר לילד. בשאלתך חסרים מספר נתונים חשובים, כמו למשל : האם ניתנו לך סטרואידים (צלסטון) להבשלת ריאות העובר (ניתנים בד"כ בשבועות 23-24 כשיש חשש ללידה מוקדמת), מה היו הנתונים המדוייקים בעת שחרורך הביתה מה הן הבעיות הרפואיות מהן סובל הילד כיום ועוד. בעבר טיפל משרדנו במקרה של נזקים לילד, שנולד בלידה מוקדמת, ובין היתר הוכחנו בבית המשפט שלא ננקטו הצעדים הרפואיים המתאימים למניעת נזקי פגות לילד, ובסופו של דבר, קיבל הילד ומשפחתו פיצויים גבוהים. הנני ממליץ לך לפנות לעו"ד המתמחה ברשלנות רפואית, לצורך טיפול יסודי במקרה זה. אשמח כמובן לסייע לך בבדיקת התיק ובטיפול במקרה זה. כל טוב והרבה בריאות עו"ד גיל קלופשטוק טל.משרד - 09-8330033 ,נייד - 052-8237030

רחל

באישפוז האחרון, לפני הלידה, לא קבלתי זריקת צלסטון והשתחררתי בשבוע 24 כשהיה עדיין דימום רק פחות. קבלתי זריקת צלסטון ביום הלידה, כמובן שזו לא השפיעה ןהבן שלי היה מונשם במשך ימים רבים וסובל ממחלת ריאות כרונית. אודה לך מאוד אם תוכל לייעץ לי מה הלאה. מאיפה להתחיל ומה לעשות כדי לקדם את הפניה לתביעה? בתודה מראש!

item.Author מנהל הפורום גיל קלופשטוק, עו"ד

רחל שלום, את מוזמנת להתקשר למשרדי ביום ראשון הקרוב, נקבע פגישה, ואבדוק את המקרה באופן יסודי. כל טוב, עו"ד גיל קלופשטוק, טל. משרד 09-8330033 נייד - 052-8237030

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רשלנות רפואית בהריון ולידה