פג נפטר אחרי הלידה - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • בני

  נשלח ע"יבני 10:00, 7 במאי 2015

  לפני 4 שנים אשתי ילדה תינוק פג התינוק נפטר אחרי פחות מיממה לפני שאשתי נכנסה ללידה היא עברה בדיקות והכל היה בסדר עד שהחליטו שהיא צריכה ללכת מהר גם אחרי הלידה לא אמרו לנו שהתינוק סובל מבעיות וסיבוכים. נשארנו עם הרבה שאלות בלי תשובות האם נוכל לתבוע על רשלנות?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  09:54, 11 במאי 2015

  בני שלום,
  בכדי לדעת האם במקרה שתארת קיימת עילת תביעה ברשלנות רפואית, יש לבדוק תחילה בצורה יסודית את פרטי המקרה, ולברר מספר נתונים כמו : באיזה שבוע היתה הלידה ? מה היה מצב הילוד בעת הלידה - ציוני אפגר ועוד, וכמובן לבדוק ביסודיות את התיקים הרפואיים של ההריון, הלידה, והתיק ממחלקת ילודים-פגים. לאחר מכן ניתן יהיה להשיב לשאלתך בצורה יותר מדוייקת. מומלץ לפנות לעו"ד העוסק ברשלנות רפואית לשם איסוף התיקים הרפואיים, ובדיקתם. אשמח לסייע במידת הצורך.
  כל טוב
  עו"ד גיל קלופשטוק טל. משרד: 09-8330033 נייד : 052-8237030

  תגובה
מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

מנהל הפורום: גיל קלופשטוק, עו"ד

עו"ד גיל קלופשטוק בעל תואר L.L.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1992. בעלי
למידע נוסף

053-9374130 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה