לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אילנית

בדיקה לעילה לתביעה על חוסר באבחון במהלך 16 טיפולי IVF לא נמצא שאני חולת אנדומטריוזיס ועברתי טיפולים מיותרים וסבל רב שבסופם נקבע שאני חולת אפילפסיה

אנחנו זוג שעבר במהלך 8 שנים 16 טיפולי ivf מלאים ללא הצלחה כאשר לאחר הטיפול האחרון חליתי באפילפסיה רב מוקדית לאחר בירורים עם הנוירולוג לא נמצאה סיבה להתקפים נשלחתי לסיטי גוף שם הופיעה ציסטה משמעותית של 7 ס"מ פניתי לרופא מומחה לטיפול בציסטות הוא אבחן אותי כחולה באנדומטריוזיס וקבע לי ניתוח דחוף במהלך הניתוח הוסר הציסטה וחצוצרה ושחלה אחת ובהמשך טיפול לאחר חודש מהניתוח קבלתי זריקה מעכבת ל3 חודשים שבמהלחה לא היו שום התקפים אפילפסים ונוצר חשש לאנדו מוחי שגרם להתקפים האפילפסים ההיתי מעונינת לדעת עם אי ההבחנה במהלך 16 טיפולים שאני חולת אנדומטריוזיס שבמהלך הטיפולים רק החמיר ושבעקבות כך טיפולים מיותרים וסבל רב ולבסוף אפילפסיה האם יש עילה לתביעה?

item.Author מנהל הפורום גיל קלופשטוק, עו"ד

אילנית שלום, מדובר בשאלה מורכבת, הנוגעת למספר תחומים רפואיים ובעיקר גניקולוגיה ונוירולוגיה. באופן כללי, אנדומטריוזיס שלא מטופל כראוי, עלול להתפשט לחצוצרות ולשחלות, ובמקרים נדירים עלול גם להגיע למח. בכדי לדעת האם במקרה ספציפי שתארת קיימת עילת תביעה ברשלנות רפואית, יש לקבל תחילה את כל התיקים הרפואיים, לעבור עליהם ביסודיות וכמובן להתייעץ עם מומחים מתאימים בתחום הגניקולוגיה והנוירולוגיה. מומלץ לפנות לעו"ד העוסק ברשלנות רפואית לשם איסוף התיקים הרפואיים, בדיקתם ובמידת הצורך הגשת תביעה. אשמח לסייע במידת הצורך. כל טוב עו"ד גיל קלופשטוק טל. משרד: 09-8330033 נייד : 052-8237030

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רשלנות רפואית בהריון ולידה