• אביאל

נשלח ע"יאביאל 11:21, 27 ביוני 2014

שלום עו"ד אמגור בהמשך לשאלתי לגבי גישור תיק בבית משפט מחוזי פתח תקווה נותר שבוע וחצי לפרק זמן שדרשו הצדדים ואין שום סימן מהם כרגע האם התקרבות הזמן ללא הודעה מעידה על כך שהתיק לקראת סיום ?או שלעיתים יכול להימשך עד יום אחרון ואז יכולה לבוא דרישה לתוספת זמן או הודעה שהגישור לא צלח?(על אף שזה ממש לא מוסרי כי לא הגיוני שבדיוק ביום האחרון המגשר הבין שהתיק לא צולח) מה דעתך? תודה רבה על העזרה שוב

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

12:04, 27 ביוני 2014

הליך הגישור מתאפיין בכך שאינו נוקשה מבחינת לוחות זמנים. בהחלט יתכן שביום האחרון יודיע הצד השני שזקוק לזמן נוסף כדי לגבש עמדתו. אין לכך שום השפעה על התוצאה הסופית ולא ניתן להסיק מהבקשה לשהות נוספת שום דבר.

תגובה
  • 12:27, 27 ביוני 2014

אבל מה עם החשיבות של הזמן שלי כנפגע? התיק הרי לא מתקדם במהלך הגישור
    האם כדאי לי לדרוש מעו"ד להתעניין מה קורה שם או שזה יפגין חולשה לצדדים עצם ההתעניינות בנעשה?

תגובה

09:07, 29 ביוני 2014

עורך הדין שלך יכול, וצריך לפנות למגשר ולהתעניין מה קורה עם הפשרה - אין בכך שום הפגנה של חולשה, אלא קידום האינטרסים שלך, כלקוח.
    עם כל הצער שבדבר, הזמן שלך כנפגע איננו בראש סדר העדיפויות של הצד השני.

תגובה
  • 11:19, 29 ביוני 2014

שלום עו"ד אמגור הבנתי מעו"ד שהם קבעו ישיבה רק לעוד חודשיים מהיום כלומר ישיבת גישור ראשונה רק 4 חודשים מהזמן שהם הוציאו הודעה על הגישור כאשר השופט נתן להם חודש וחצי והם גם לא עידכנו את בית המשפט בכלל על כך ? מה הדרך לפעול כעת אני מרגיש שמזבזים את זמני לבקש מהשופט לקבוע תצהירים והוכחות? תודה

תגובה

11:49, 29 ביוני 2014

זכותך לבקש מביהמ"ש לקבוע את התיק לתצהירים והוכחות, אך אז תפספס הזדמנות להליך גישור. קח בחשבון שהגשת ראיות וקביעת התיק להוכחות יכולה לקחת בקלות שנה.

תגובה
  • 12:33, 29 ביוני 2014

אפשר להתיעיץ איתך טלפונית על הנושא?

תגובה

13:58, 29 ביוני 2014

אני חושב שבשלב הראשון כדאי שתפנה לעורך הדין שלך - הוא אמור להיות בקיא בפרטים ויוכל להסביר לך מה המשך ההליכים הצפוי.
    באופן כללי לא מומלץ "להתפזר" בין עורכי דין שונים ולקבל עצות שונות -אני מניח שבחרת עו"ד טוב ומנוסה, ולכן אתה אמור לסמוך עליו ועל שיקול דעתו ולשמוע להמלצותיו.

תגובה
  • 19:25, 29 ביוני 2014

התכווננתי להשאיר את הגישור אבל לקבוע תאריכים להוכחות ולהגשת תצהירים במקביל על מנת שיידעו שאני לא מבזבז את זמני האם נקיטת צעד זה נכונה?

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.