חברת ביטוח - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
  • יואב

נשלח ע"ייואב 20:04, 6 בספטמבר 2014

שלום לך עורך דין אמור . בקיצור בידנו חוות דעת 10 אחוזים והצד השני בידו 0 אחוז השופט נתן הבחירה למינוי מומחה מטעמו העורך דין שלי הודיע לי שהוא רוצה לנסות להגיע לפשרה בשלב הזה ואין הוא אמר לי שידבר איתם , העורך דין שלהם. אבל הם לא חזרו אילו חודש כבר האם זה סימן למשהו שהם לא חזרו תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

07:16, 7 בספטמבר 2014

זה סימן לכך שהייתה פגרת קיץ וכולם היו בחופש, לא מעבר לכך.
    ייתכן שביקשו להתייעץ עם המומחה מטעמם, ולא קיבלו עדין את תשובתו.

תגובה
  • 10:54, 7 בספטמבר 2014

יש לי שתי שאלות , 1 במקרים כאלה כמה זמן העורך דין שלהם אמור לחזור לנו . 2 כשעורך דין שלי מבקש שנגיע לפשרה הוא מבקש סכומים או מבקש אחוזי נכות

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

11:48, 7 בספטמבר 2014

אין זמן תגובה מחייב לצורך ניהול מו״מ- הכל תלוי בעורך הדין של הצד השני.
    כאשר עורך הדין שלך מנהל מו״מ עם הצד השני בסופו של דבר מדברים על כסף, אחוזי הנכות הם רק אמצעי לצורך חישוב התוצאה הסופית.

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.