יד שבורה - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
  • אלי

נשלח ע"יאלי 11:58, 10 בספטמבר 2012

שיחקתי כדורסל עם חברים בבית ספר יסודי שקרוב לבית שלי. במהלך המשחק נפלתי בגלל שנתקלתי בבלטה שהייתה ליד המגרש ושברתי את היד והייתי צריך לעבור ניתוח. אני לא יכול לתפקד עכשיו כמעט בגלל שהיד שנשברה לי היא היד שאיתה אני מתפקד בעיקר. האם זה לא אחריות של ביה"ס שבו שיחקתי ושהם צריכים לפצות אותי?

השב
  • 16:48, 10 בספטמבר 2012

אלי שלום,
    האחריות לתחזוקת בתי ספר יסודיים מוטלת בדרך כלל על העירייה או הרשות המקומית שבתחומה מצוי בית הספר. העירייה חייבת לפצותך רק אם התרשלה בתחזוקת בית הספר. תיאורך שנתקלת ב"בלטה שהייתה ליד המגרש" אינו מספק. עליך לספק תיאור מפורט יותר ורצוי שתצלם את המפגע מכמה זוויות כדי שתהייה לך הוכחה (שהרי המצב בשטח עלול להשתנות). אתה יכול לשלוח לי התמונות במייל ל: amgor2@gmail.com.
    אתה יכול לצרף גם את סיכום אשפוז הניתוח, ואז אוכל גם להבין טוב יותר את מהות הפגיעה.
    בהצלחה.

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.