אחוזים - פורום פציעות קשות ושיתוקים

שאלה חדשה
  • חיים

נשלח ע"יחיים 13:55, 24 באוקטובר 2013

שלום רב אני נפעתי בתאונת עבודה המומחה מטעם בית משפט קבע שיש לי 30 אחוז נכות אני הבן 50 כמה זה שווה כסף פחות יותר היתי משתכר 5500 תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

15:58, 29 באוקטובר 2013

לא ניתן להשיב על שאלתך - גובה הפיצוי מושפע מגורמים רבים כמו למשל אובדן השתכרות בעבר (אם למשל לא יכולת לעבוד במשך 3 שנים אחרי התאונה, לעומת מצב בו שבת לעבודה שבוע אחרי התאונה). מה מצבך התעסוקתי היום (שונה המצב בין תובע ששב לעבודה מלאה, לבין תובע שהקטין את היקף עבודתו או לא עובד כלל)
    30% נכות רפואית יכולה להיות תפקודית במלואה , ויכולה להיות לא תפקודית כלל (למשל נכות בגין צלקות).
    יש להניח שכל הנתונים הנ"ל מצויים בידי עורך הדין שלך, שיכול בשלב זה לתת הערכה כללית של גובה הפיצוי.

תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.