תביעת גוף בגלל תאונת דרכים - הערכת פיצויים - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
  • שירה

נשלח ע"ישירה 10:49, 14 בנובמבר 2012

שאלתי היא כזו עברתי תאונת דרכים בה פגעו ברכב שלי מאחור. הפוגע הודה באשמה. תאונה זו לא היתה בדרך לעבודה אלא ביום חופש בעקבות התאונה הלכתי לבית חולים "לין" שם הלנתי על בחילות וסחרחורות. כמו גם כאב חד בגב. קיבלתי שבועיים מחלה והפניה לפיזיותרפיה עשיתי פיזיותרפיה 6 מפגשים עד שהרגשתי הקלה בכאב. כשחזרתי למקום עבודתי נודע לי שאני מפוטרת. יש לציין שאני לא היחידה שפוטרה אך במצב כזה שהייתי ללא אוטו (טוטאלוסט) וללא עבודה ואפילו ללא כסף שכן אני עובדת במכירות ושבועיים ללא עבודה זה הפסד כספי. ח(למרות שעבודה זו הרווחתי בה מעט בסביבות 4000 שח בחודש). זה הרקע לתביעה. הוצע לי 6600 שח. זה נראה לי נמוך וחשוב לי מאוד להתיעץ בכדי לדעת אם יש טעם לפנות לעו"ד כדי שינסה להוציא עוד. האם יש הערכה לכמה אלפים יותר? מחכה לתשובה!

השב
  • 12:22, 14 בנובמבר 2012

שלום שירה
    בכדי לענות על שאלתך לגבי גובה הפיצוי אני חייב לראות את המסמכים שהגשת לחברת הביטוח .אני מציע שתיפני למשרדנו ותקבעי פגישה (ללא עלות כספית ) כך שניתן יהיה לענות לך בצורה יותר רצינית על שאלתך .

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך