שליח חדש - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
  • דור

נשלח ע"ידור 18:16, 22 באפריל 2014

שלום בשבוע הראשון שלי כשליח בפיצריה החלקתי אם הקטנוע ונגרמו לי מכות יבשות (נקע ביד). תאונה אישית בלי מעורבים. התקשרתי ישר למנהל לדווח לו על החלקה ,המנהל ביקש שאני יתניע את הקטונע ויגיע לסניף. המנהל הסייע אותי לביתי ברכבו למחרת הלכתי לבקר את הרופא וקיבלתי ממנו 10 ימי מנוחה. ממי אני צריך לקבל כסף? הפיצריה לא עבדה 7 ימים (פסח) ואין לי ימי מחלה. ואם אני תבוע את הביטוח של העבודה . זה יעלה לי את הפרמייה באופנוע הפרטי שלי.

השב
  • 20:41, 22 באפריל 2014

דור שלום., ראשית אני מזמין אותך להתקשר ולתאם פגישה לטיפול בתביעה לשאלתך, התשובה היא תלוי: המעביד יכול לשלם את שכרך וביטוח לאומי יבצע החזר על כל הימים שהחל ביום ה 12. בכל מקרה על המעביד לשלם 11 ימים ראשונים. אם תתבע את ביטוח לאומי אתה תקבל את כל הימים בהם היית באי כושר, אבל המעביד יידרש לשלם לביטוח לאומי עבור 11 הימים הראשונים. כך שבכל מקרה הנטל ל 11 הימים הראשונים נופל על המעביד בברכה אלדד אוחיון, עו"ד

תגובה
  • 08:45, 27 באפריל 2014

דור שלום., מדובר בתאונה המוגדרת "תאונה מעורבת" כלומר גם תאונת דרכים וגם תאונת עבודה. ככלל אין לך בחירה, את חייב לתבוע גם את ביטוח לאומי וגם את הביטוח של הקטנוע שזה בדרכ הפול כמובן יש לעשות זאת במחשבה תחילה ובאסטרטגיה המקובלת מבחינת למי לפנות קודם במידה והינך מעוניין בטיפול הינך מוזן ליצור קשר עם משרדי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך