לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אנה

תאונה כתוצאה מפגיעה מאחור

שלום רב, אודה מאוד באם תוכלו לענות לשאלתי. כאשר עמדתי בכביש על מנת לחנות, נכנס בי מאחור רכב עם צידו הימני הקדמי בצדו השמאלי האחורי של רכבי, שכתוצאה מהפגיעה, פנס הערפל נבלע פנימה. מכיוון שהבחור שיקר לביטוח והצהיר שאני זו שנסעתי עליו ברוורס, הגשתי תביעה כנגדו בבית משפט לתביעות קטנות על מנת שיכריחו לשלם לי בעבור התיקון. מעבר לכך ששיקר לביטוח, הבחור הצהיר שקרית גם במשטרה וגם בכתב הגנתו לבית המשפט. בימים הקרובים אמור להתקיים המשפט. אציין שאת פרטיהם של העדים לתאונה לא לקחתי, אם כי חשתי ברע וכל שהצלחתי הוא להתקשר לחברתי אשר מיד יצאה, אם כי התאונה ארעה בעת רצוני לחנות ליד הבית. כמו כן, הבחור ניסה לברוח מהמקום ורק מכיוון שיצאתי מרכבי וצעקתי, הוא עצר וחנה מאחורי רכבי. כמו כן, ניסה הבחור לחטוף ממני את מכשיר הטלפון שלקחתי לידי על מנת להתקשר לחברתי שתצא אלי, קילל ואיים. הוא התקשר להוריו אשר גם הם יצאו כמה דקות לאחר שיצאה חברתי ואבי הבחור אף הצהיר בנו לא להתקשר למשטרה כאשר חברתי ניסתה לעשות זאת. לאחר הצלחתה לעשות כן, הגיעו 2 שוטרים אשר לא מסרו לידי שום דוח ורק הזמינו לי אמבולנס. שאלתי היא, מהם ההשלכות שיכולות להיות במידה ובית המשפט יאמין לשקריו של הבחור ומה הסיכוי שבית המשפט יפסוק לטובתי? אדגיש שגם הבחור וגם אני אצל אותה חברת ביטוח. תודה רבה מראש על המענה.

עורך דין אלדד אוחיון

פורום זה לא עוסק בנזקי רכוש

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תאונות אופנוע