תאונה ללא ביטוח צד ג' - פורום תאונות אופנוע

שאלה חדשה
  • אודי

נשלח ע"יאודי 17:26, 26 ביוני 2015

שלום, לפני כחודש עשיתי תאונה קלה עם קטנוע כאשר הצד השני היה רכב ליסינג. אני טוען שהנהג היה אשם בתאונה והוא טוען ההפך. בכל אופן נגרם נזק ממש קל לרכב שלו וגם לקטנוע שלי. אני הייתי עם ביטוח חובה בלבד ללא ביטוח צד ג'. במשך חודש לא דיברו איתי וגם אני לא יזמתי שום הליך או תביעה. כעת הגיע אליי מכתב מפורט שעליי לשלם בגין הנזק שנגרם ( הסכום מנופח ומטורף ולא הגיוני בעליל). האם חברת הליסניג הייתה צריכה לצור איתי קשר לפני? מה עליי לעשות כעת? אשמח לתשובה בעניין. תודה מראש

השב
  • 08:27, 6 ביולי 2015

ישנם עניינים המקובלים וכאלה שלא. אם הסכום מנופח לפי טענתך יש לבדוק את אם הנזק תואם לאירוע ובכלל זה את חוות דעת שמאי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ידידיה בלויגרונד

מנהל הפורום: עו"ד ידידיה בלויגרונד

מתמחה בנזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח
למידע נוסף

053-9374956 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויותיהם של רוכבי הדו - גלגלי שמספרם מוסיף לעלות בכל שנה מפאת צפיפות כלי הרכב בכבישי הארץ. אין זה סוד, כי רוכבי הדו - גלגלי מרבים להיות מעורבים בתאונות מאחר והינם חשופים יותר ועושים שימוש בכלי בלתי יציב. תאונת אופנוע הינה למעשה סוג של תאונת דרכים והזכויות המגיעות לנפגע וחלילה ליורשיו, נובעים ממספר דברי חקיקה, בתלות מלאה באופי האירוע ונסיבותיו.

כתבות בנושא - תאונת אופנוע ופינוי מזירה / מדריך