סעיף שאוכל להוסיף לחוזה - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • משה

נשלח ע"ימשה 11:21, 10 בדצמבר 2014

יש לי אתר אינטרנט ומשהו שמעוניין לקנות, מרגע המכירה אני מעוניין להתנער מכל אחריות וחובות על האתר.. לא משנה מה.. אני מחוץ לתמונה ולא קשור למוצר מרגע התשלום. את קוד האתר אני מוסר עי דיסק. משהו מכיר חוזה מוכן כזה? או סעיף שאוכל להוסיף לחוזה..

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום,מנהל הפורום

12:52, 10 בדצמבר 2014

היריעה קצרה מלהכיל. צריך אפוא כמובן למכור עסק עם התחייבויות וזכויות ועל בסיס כך גם לתמחר אותו. האם העסק רשום תחת חברה או לא. מומלץ מאוד להיוועץ בעורך דין בפרטי העסקה על מנת להכין לך או לייעץ לך מהם הדברים הנחוצים להסכם מעין זה.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.