הטעייה בגין מספר בעלים ואימות בעלות מקורית של רכב - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • יוני

נשלח ע"ייוני 07:46, 30 בדצמבר 2015

שלום רב לצערי אני מוצא את עצמי כותב ומגיע לפורום עקב מקרה מצער שאותו אני חווה בימים אלו רכשתי רכב ביום ראשון האחרון 27.12.2015 לאחר שראיתי את המודעה ביד 2 : בה היה מצויין שהרכב הוא מיד 2 ,בדקתי שהבעלים הוא הבעלים של הרכב וכן שהרכב לא משועבד , הקונה עמד וציין בפני שהרכב נקנה מאשה פרטית ושהוא יד 2 כמו כן לקחתי את הרכב לבדיקה לפני הקנייה לבסוף קניתי את הרכב והעברנו בעלות לצערי ללא זכרון דברים . אתמול בערב עברתי שוב על הרשיון וגיליתי לתדהמתי שמצויין ברשיון שהרכב בבעלות מקורית הוא :השכרה/החכרה מספר בעלים קודמים 02 צלצלתי למוכר וואמרתי לו שהוא לא אמר לי את האמת : הוא יד 3 והיד הראשונה זה לא אדם פרטי אלא חברה - בקיצור הטעה אותי ולא סיפר לי את האמת הוא טען שהרכב נקנה מאשה פרטית שרכשה אותו בליסינג מימוני ולכן זה מה שרשום ברשיון ושאני בדקתי את הרכב ולא יכול לבוא אליו בטענות הקלטתי את השיחה שבה הוא חוזר ואומר שהוא יד 2 ושהרכב נקנה מאשה פרטית - זה לא המצב ....... אני מאוד מיואש מרגיש מרומה אינני יודע מה לעשות,אבקש את עזרתך עצתך בנושא אודה לך על הייעוץ בברכה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

10:51, 30 בדצמבר 2015

במידה והתביעה עומדת בגדר סכום המקסימום לתביעות קטנות הגש תביעה ודרוש השבת כספך והחזרת הרכב.
    במידה ולא עלייך להיעזר בעו"ד ולהגיש תביעה מסודרת לבית המשפט.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.