האם חובה על חדר כושר להעביר לי חוזים - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • אמנון

    נשלח ע"יאמנון 21:46, 15 בדצמבר 2012

    שלום, אני מנוי לחדר כושר מוכר וביקשתי מהם להעביר לי את החוזים אשר עשיתי כאשר נרמתי להתאמן. אך הם התעלמו מבקשותיי ועוד לא עשו זאת. האם חובה עליהם להעביר לי את החוזים? כגון בגילוי נאות וכו'

    השב
  • 18:47, 16 בדצמבר 2012

    אמנון ערב טוב,

    שאלתך אינה בתחום החוזים, אלא בתחום הגנת הצרכן, לפיכך אין לנו אלא להפנותך לסעיף 5 לחוק הגנת הצרכן הקובע:

    "5. עריכת חוזה בכתב ומסירתו (תיקון: תשמ"ח, תשנ"ה)

    (א)...

    (ב) עוסק, העומד לחתום על חוזה עם צרכן, חייב לתת לו הזדמנות סבירה לעיין בחוזה לפני חתימתו, וכן למסור לו עותק ממנו לאחר החתימה."

    המשך ערב נעים,

    ירון

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.