תשלום עבור שיפוץ גג משותף - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • נחום

נשלח ע"ינחום 19:08, 30 בדצמבר 2012

שלום רב, אני ושאר דיירי הבניין נדרשים לשלם במשותף עבור שיפוץ הגג. אבל ישנן כמה בעיות עם התנהלות הועד בנושא זה ונושאים אחרים: - הועד מימיו לא סיפק דו"ח כלשהו לדיירים - חלק מהדיירים לא משלם ועד או משלם באופן חלקי (אני משלם מלא) - ההצעה לשיפוץ הגג שהתקבלה באסיפה לא זהה לסכום בפועל, בהבדל של כ-5000 ש"ח - לאורך השנים כספים שונים התאיידו בצורה לא ברורה מקופת הועד באופן כזה שהקופה ריקה בכל פעם שיש צורך בהוצאה מעבר לתחזוקה שוטפת. מאחר וקיבלתי מכתב איום מעו"ד מטעם האגודה לתרבות הדיור שעליי לשלם בכל מקרה, השאלה היא כיצד לנהוג

השב
  • 09:47, 31 בדצמבר 2012

נחום שלום, זו שאלה החורגת ממסגרת הפורום הזה שעוסק בדיני חוזים. יש להפנות את השאלה לפורום מקרקעין (כפי שאני רואה שכבר עשית).

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.