רישת דירה ללא העברת טאבו - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • רוני

נשלח ע"ירוני 11:59, 2 בינואר 2013

שלום רב, אימי רכשה דירה בפרוייקט בית דירות לפני כ- 12 שנה. הרכישה התבצעה עם עו"ד שמייצג את החרבה-הקבלן. לאחר מסירה כל האישורים ומסירה יפוי נוטוריוני בלתי חוזר לעו"ד שהודיע לי, היום נמצא בטיפול החברה המשכנת ששמטלטלת אותי ואינה מגישה לי את הטאבו בכדי שהדירה תעבור על שם אימי. כיום אימי אישה קשישה וחולה ואני חוששת שהדירה תשאר על שם הקבלן ולא תעבור על שם היורשים של אימי לאחר מותה. מה עליי לעשות? בתודה, רוני

השב
  • 19:00, 3 בינואר 2013

רוני שלום, שאלתך חורגת ממסגרת הפורום הזה, ואני מציע כי תפנה אותה לפורום מקרקעין.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.