סכסוך בין חברים - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
  • יקיר

נשלח ע"ייקיר 09:20, 28 במאי 2014

שלום רב, אנו שני אחים ,אחי מסוכסך עם אשתו ובין היתר סיפר לי דברים אישיים על אשתו, לא מזמן פנה אליי אחי וטען בפניי כי הדלפתי מידע על אשתו לכל מיני גורמים,זו היתה חבטה לפנים ואז אחי ביקש ממני לבצע פוליגרף,מה אני אמור לעשות? אחי חשוב לי מאוד מאוד בתודה מראש

השב
  • 11:14, 28 במאי 2014

יקיר שלום,
    מהמעט שכתבת אני שומע את זה שאחיך ומערכת היחסים שלך אתו חשובים לך. אני שומע גם דרישה שאחיך מציב לך להיבדק במכונת פוליגרף. לא שיתפת אותי מה עמדתך בדרישה הזאת.
    לגוף הדברים - אני מרשה לעצמי להניח שגם בדיקה במכונת פוליגרף לא תפתור את המתח שמתקיים במערכת היחסים בינך לבין אחיך - אולי יהיה בכך כדי להשקיט את הטענות שמופנות אליך בעניין שייבדק בלבד.
    במצב הדברים הזה הייתי אומר שנכון לכם לנסות ולתקן את מערכת היחסים ביניכם כולה.
    עם כל אהדתי לפתרון מחלוקות משפחתיות (ולעניין זה כל מחלוקת שהיא בין צדדים שמתקיימת ביניהם מערכת יחסים נמשכת) - בדרך של גישור - אפשר שהמקום הנכון עבורכם יהיה אצל מטפל משפחתי שיוכל לסייע לכם להפחית את המתחים ולפתור את הקונפליקטים ביניכם.
    מן הסתם - בתוך המהלך הזה - תיפתר גם השאלה הספציפית עליה סיפרת.
    גם מגשר טוב יוכל לסייע לכם לפתור קונפליקטים פתוחים שמתקיימים ביניכם.
    בהצלחה
    חיים מן, עו"ד ומגשר משפחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.