קשר בין מחלה לשירות מה עושים?? - פורום חוות דעת פסיכיאטרית

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 20:25, 14 במאי 2013

שלום קיבלתי את החלטה של משרד הביטחון שוב פעם לצערי הרב נידחתי לא מבין למה אחרי שהצגתי את הכל בפני המומחה בחר לדחות את הקשר הסיבתי כנראה עובד לטובת משרד הביטחון כל זה תוצאה של עורך דין גרוע שייצג אותי יש לי 30 יום לערער השאלה שלי האם כדי לערער שיש שני פסיכיאטרים שהחליטו שאין קשר סיבתי מאידך החומר העדכני לא הוצג בבית משפט ומעולם לא יצג אותי עורך דין מהתחום האם יש עוד סיכוי להכרה? הוצג רק חוות דעת לעיון נוסף ובית המשפט החזיר את התיק לקצין תגמולים

השב
  • מנהל הפורום:פרופ' משה קוטלר

פרופ משה קוטלר,מנהל הפורום

07:52, 21 במאי 2013

א להרים ידיים.פנה לעוד המתמחה בתחום ספציפי זה של משהבט והוא ינחה אותך איך לערער בדרך המושכלת ביותר.

תגובה

אנשים רבים נזקקים לחוות דעת פסיכיאטריות בתהליכים רפואיים ומשפטים, לדוגמא: אדם הפונה בתביעה להכרה בנכות נפשית לבטוח הלאומי רצוי שיביא עמו חו"ד פסיכיאטרית "עשויה כהלכה", במידה וחו"ד אינה בנויה וערוכה כראוי, הפונה יכול להידחות ע"י הביטוח הלאומי. אותו כלל מתייחס לתביעות להכרה בנכות עקב שרות צבאי או בתביעות נזיקין למיניהן.
הפורום יעסוק בנושא חו"ד פסיכיאטריות למיניהן וינפק לפונים תשובות באשר לטיב, למחירים מקובלים, לנקודות שיש להדגיש, תהליכי ערר וכדומה.