ערעור - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • מירית

נשלח ע"ימירית 09:04, 21 באוקטובר 2013

שלום, היום קבלתי ויזה בשגרירות אבל רק לשנה. הייתי מעוניינת לערער על כך ולא ידעתי שניתן לעשות זאת במעמד המפגש עם השגריר. האם יש דרך לערער לאחר המפגש? אין סיבה שיתנו לי רק לשנה כאשר אני סטודנטית שהתחילה עכשיו שנה שנייה ומשתכרת בממוצע של 8,000-9,000 ש"ח בחודש. ואין סיבה שאגש לאחר שנה להוציא שוב ואשלם שוב 600 ש"ח . אשמח לתשובך/עזרתך. בברכה, מירית.

השב
  • 18:49, 21 באוקטובר 2013

There is no Appeal of a visa denial. The only thing you can do is apply again and unless your situation has changed this is not a good idea since they will probably deny again

תגובה
  • 18:51, 21 באוקטובר 2013

שאלתי לא נענתה. אודה להתייחסות שלך בבקשה

תגובה
  • 18:51, 21 באוקטובר 2013

When you have been at the company for more than 6 months to a year it would be a change and worth trying. If it's just a few months don''t

תגובה
  • 18:57, 21 באוקטובר 2013

שלחתי להם מייל ערעור על כך שקבלתי רק לשנה. למרות שהצגתי מסמכים שאני חייבת להישאר בארץ עוד 3 וחצי שנים כי אני סטודנטית וכו' יש סיכוי שיענו לי בחיוב ויאריכו לי את ויזה? גם אם רק ל3 שנים שזה לגמרי מספיק לי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.