ביטול ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

 • רונן נשלח ע"ירונן 11:12, 22 בדצמבר 2012

  שלום לכולם. רציתי לשאול שאלה אשמח לתשובות מספקות. לפני כארבע שנים ויותר הייתי בארצות הברית(מטרת טיול) ונגמר לי זמן השהות, ביקשתי הארכה לא אישרו לי אך העורכת דין שדרכה עשיתי את הבקשה הודיעה לי רק שבוע אחרי. ברגע שהבנתי שלא קיבלתי אישור ישר חזרתי לארץ כדי לא לגרום בעיות לויזה שלי (שהייתה חדשה). כשחזרתי לארצות הברית עצרו אותי במשטרת הגבולות וביטלו לי את הויזה. לא קיבלתי חותמת האוסרת בפניי להיכנס לארצות הברית שוב, החזירו אותי אותי לארץ ואמרו לי שבארץ יחליטו אם לתת לך ויזה או לא. עכשיו כאחרי ארבע שנים הייתי רוצה לנסות להוציא ויזה חדשה, מישהו יודע אם יש סיכוי שאקבל? אשמח לתשובות בברכה רונן.

  השב
 • מישל קובן וולגל

  07:50, 23 בדצמבר 2012

  The issue of whether or not you can get a Visa depends on how long you were there for illegally. However in any event the odds of you getting one after you were refused entry are very small unless you are now married with children, house and good job. Meaning that your circumstances have changed and that they don't need to worry that you will stay there illegally.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.