חידוש ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

 • אלעד נשלח ע"יאלעד 23:10, 8 במרץ 2014

  שלום לכולם! יש לי 2 ויזות לארצות הברית. הראשונה פג תוקפה לפני כשנתיים והשניה פג תוקפה בעוד כשלושה חודשים. בקיץ הקרוב אני מכתוון לצאת לטייל שוב בארה"ב ואני אצטרך להוציא ויזה מחדש. מה הסיכוי שייתנו לי ויזה מבלי לעשות לי בעיות? יש לצין שאני בן 24, אחרי שירות צבאי מלא+קבע. עשיתי טיול של אחרי צבא שבמהלכו גם הייתי חודש בארהב בשנה שעברה. תודה לכל העונה!

  השב
 • Michael Rosenthal

  17:22, 10 במרץ 2014

  Hi Elad,

  Thank you for your message. Unfortunately, I really cannot assess your chances of success without sitting down with you and knowing the details of your case. However, I can tell you that it is very common for Israelis to be denied tourist visas when they are between 20-30 years old and recently finished the army.

  I hope this helps. If you would like to set up a consultation please email me directly or call our office at 03-753-4000.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.