בקשה נוספת לויזה לאחר סירוב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • קובי

נשלח ע"יקובי 10:35, 20 במרץ 2014

שלום רב! אשמח אם תוכלו לעזור לי בשאלה לגבי ויזה לארה"ב. לאחרונה סורבתי לבקשה לויזה לאחר שהקודמת שלי פג תוקפה והפקיד שאל מספר פעמים מדוע אני ובן זוגי לא רשומים במשרד הפנים כנשואים למרות שהתחתנו בניו יורק והצגתי לו תעודה. האם אם נרשם במשרד הפנים כנשואים זה ישנה את מצבי מבחינת השגרירות והסיכוי לאישור יגדל? תודה מראש! קובי

השב
  • 16:36, 20 במרץ 2014

Hi Coby,

Thank you for your message. Normally, I would say that registering in Misrad Hapnim as a married copuple would not be critical to the success of a tourist visa application. However, since the Consular Officer specifically mentioned this, it sounds like it is important your case. I am not sure if registering will fix your problem with the US Embassy, but I certainly recommend following their instructions if they said that registering would help you.

If you would like to discuss further please email me directly or call me to set up a consultation (03-753-4000).

Thank you.

-Mike

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.