גרין קארד - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • ישראל

נשלח ע"יישראל 17:55, 29 במרץ 2014

שבוע הבא אני טס לארהב במטרה להתחתן עם חברה שלי שיש לה גרין קארד ל 10 שנים, אחרי החתונה תהיה לי אופציה לצאת ולהכנס לארה״ב(היא עדיין לא אזרחית)??איזה זכויות יהיו לי אחרי החתונה לבעלת גרין קארד( או שלא יהיו)? תודה לך...שבוע טוב!!!

השב
  • 12:38, 30 במרץ 2014

If you are entering the US on your tourist visa, then you can only stay as long as the immigration officer allows. As far as rights are concerned, unfortunately, you will only obtain US rights once your wife applies for a Green Card for you and you are approved.

תגובה
  • 14:31, 30 במרץ 2014

אפילו אם היא עדיין לא אזרחית ורק יש לך גרין קארד ל 10 שנים!?

תגובה
  • 15:07, 30 במרץ 2014

Unfortunately, that is correct. Marrying someine does no automatically give that person a legal immigration status in teh US. You still have to apply for the Green Card and get approved first, before any rights are given.

תגובה
  • 18:48, 30 במרץ 2014

עדיין לא ענית על השאלה שלי, התכוונתי שאפילו שאין לה אזרחות עדיין , ז״א היא לא אזרחית ארה״ב ויש לה רק גרין קארד ל 10, אחרי החתונה עדיין אוכל לקבל גרין קארד לאחר החתונה( לאחר הבקשה והראיון בהגירה) או שהיא חייבת להיות אזרחית ארה״ב?!??
    תודה רבה רבה לך!!!!

תגובה
  • 15:58, 1 באפריל 2014

That is correct, a Permanent Resident can apply for the new spouse for a Green Card.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.