ביטול ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • גרמן

נשלח ע"יגרמן 19:13, 3 באפריל 2014

היי, אחרי תקופה של כמה שנים חוקיות בארהב(כתייר) חזרתי חזרה לישראל כדי לעבור ראיון בשגרירות על מנת להוציא ויזת לימודים ולחזור לארהב כסטודנט. הקונסול לא אישר לי ויזת הסטודנט וחתם לי cancelled without prejudice על ויזת התייר שלי. כדי להוציא ויזת תייר/סטודנט כמה זמן כדי לי לחכות? האם יש אפשרות שלא יאשרו לי ויזה עוד?

השב
  • 13:29, 7 באפריל 2014

הייתי תמיד חוקי, אם זה הארכה או יציאה וחזרה מארהב.
    לא נשארתי יום מעבר למה שמותר לי

תגובה
  • 11:25, 6 באפריל 2014

Unfortunately, because you overstayed in teh US, it may be hard to get a US visa at this point. Depending on how long you overstayed, you could have a 10 year ban. However, typically, applicants are told to wait at least 6 months before applying again. But in reality, you can apply again anytime, but you should make sure you have more evidence to show your ties to Israel.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.