ויזה לארהב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • yivgeni

נשלח ע"יyivgeni 23:08, 4 באפריל 2014

שלום קיבלתי ויזה k1 נסעתי לארהב התחתנתי וחזרתי לישראל לפני שקיבלתי גרין כארד זמני ועכשיו אני מנסה לחזור לאישתי האם אני יכול להוציא ויזה תייר או כל ויזה מסוג שהוא בכדי לחזור לאישתי ולילד

השב
  • 23:19, 4 באפריל 2014

דבר נוסף שאני יצאתי מישראל לא עשו לי חותמת בדרכו
    עשו לי חותמת רק כשניכנסתי לארהב ונתנו לי alien number
    וכשיצאתי מארהב לא עשו לי שום חותמת וכשחזרתי לישראל גם לא עשו לי חותמת
    האם אני יכול לנסוע חזרה הויזה k1 שלי בתוקף עד 1 ביוני

תגובה
  • 23:51, 4 באפריל 2014

וכמה זמן זה יכול לקחת או/ו אין דרך אחרת

תגובה
  • 23:52, 4 באפריל 2014

איך בדיוק הולך התהליך

תגובה
  • 23:57, 4 באפריל 2014

אחד ההורים היה במצב קריטי ואחי הקטן נשרף בעבודה מהשמן פנים וידיים
    עובד בתור שף

תגובה
  • 23:59, 4 באפריל 2014

דיברתי אם uscis והם אמרו לי לגשת לשגרירות ירושלים ולנסות להוציא ויזה visiter

תגובה
  • 00:01, 5 באפריל 2014

בנוסף אני לא מוגדר תושב בארץ רק אזרח

תגובה
  • 00:03, 5 באפריל 2014

שאלה אחרת אישתי יכולה לבוא לכאן ואנחנו נתחתן כאן בארץ ונעשה חופה וקידושין זה יכול לזרז את התהליך איך שהוא

תגובה
  • 13:23, 6 באפריל 2014

If you left the US before the Adjustment of Status for teh Green Card, and you did not get permission to leave the US (called Advance Parole), then you Green Card applicaiton will probably get rejected. As to whether you can apply for another visa ot get in the US is a questions that would have to be researched.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.