ויזת ארוסה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • שחר

נשלח ע"ישחר 11:09, 6 באפריל 2014

שלום, הכרנו בארצות הברית, גרנו ביחד קרוב לשנה כשנכנסתי על ויזת תייר ובאמצע התקופה קיבלתי הארכה לחצי שנה נוספת. חזרתי לארץ וכעת אנחנו רוצים להגיש בקשה לויזת ארוסה. כמה זמן עשוי לקחת התהליך והאם יש דרך לזרז אותו? אולי באמצעות עורך דין או כל דבר אחר? אנחנו מוכנים לנסות הכל. ידוע לי שעדיף להכנס על ויזת תייר ולהתחתן שם, אך לא רוצה להסתכן שאגיע והפקיד לא יכניס אותי ויבטלו לי את הויזה הלחלוטין. תודה!

השב
  • 13:19, 6 באפריל 2014

According to USCIS website, fiance visas (K1) are taking about 5 months to process. Unfortuntaely, there is no way to expedite this process. Once you receive the visa, you enter the US and have 90 days to get married. After you marry, you apply for Adjustment of Status for the Green Card.

תגובה
  • 13:31, 6 באפריל 2014

אך האם גם בפועל זה לוקח חמישה חודשים?
    או שזה יכול להגיע גם לשנה?

חשוב לי להגיד שלא אמורה להיות בעיה להוכיח שהכוונות שלנו אמיתיות. הכרנו בארה"ב ואף גרנו ביחד... האם זה יכול לקצר את התהליך?
    האם כדאי לקחת עורך דין?
    תודה!

תגובה
  • 15:23, 6 באפריל 2014

אני מבינה שאי אפשר להתחייב... אבל הייתי רוצה לדעת בערך טווחים הגיוניים.
    חמישה חודשים או אולי אפילו שנה?
    בן הזוג שלי בארה"ב ואני בישראל, כך שהחודשים מאוד קריטיים... מאוד רוצים להתחיל את החיים ביחד כמה שיותר מהר.
    הייתי נוסעת עם ויזת תייר, אבל חוששת שלא יכניסו אותי, כי הייתי לא מעט שמן בארה"ב בשנתיים האחרונות (למרות שהכל חוקי לחלוטין).

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.