סירוב לויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

 • משה נשלח ע"ימשה 14:31, 9 באפריל 2014

  היום הייתי בשגרירות ארה"ב וסורבתי לויזה.. הייתה לי ויזה לארה"ב תקפה אך לאחר שעברנו דירה לפני זמן קצר איני מוצא את הויזה, לכן פניתי לבקש שוב ויזה חדשה. מצבי כיום שאני עובד כמתמחה במשרד עו"ד לקראת נישואים ואף מוצהר כידוע בציבור.. בת זוגתי היא דיילת באל-על ויש לנו את היכולת לטוס כמה פעמים בשנה לארה"ב חשוב לי לציין כי לפני 5 שנים חזרתי מארה"ב לאחר 2 שהיות של 10 חודשים, העבודה שם הייתה לעבוד במכירות עם אמריקאים הסידור היה שאני מקבל משכורת ישירות לארץ עם תלושי שכר ישראלים והדבר היחיד שקיבלתי שם היה הוצאות מחייה כ-700 דולר בחודש! בראיון הקונסול לא אהב את מה שעשיתי ונראה שהוא סירב לאשר לי שוב אשרת כניסה בגלל מה שהיה לפני 5-7 שנים. מה עלי לעשות? אודה לתגובתכם מראש

  השב
 • משה

  16:46, 9 באפריל 2014

  אני חייב לציין שאף פעם לא חרגתי מהזמן שמותר לי להשאר שם כי אישרו לי כל פעם הארכה של חצי שנה.
  לא אמרתי לו שעבדתי שם אלא הגעתי מטעם חברה ישראלית שעובדת בשיתוף פעולה עם חברה אמריקאית לצורף אימון אנשי מכירות וכל מה שאני אומר מגובה במסמכים לכך ואף יש לי את תלושי השכר שקיבלתי כל חודש בארץ מהתקופה שהייתי שם.
  האם בכל זאת לדעתך יש לי סיכוי?

  תגובה
 • Gabriel Ronisky

  16:42, 9 באפריל 2014

  It may depend on what grounds they actually denied your visa on. If they denied you for hte overstay, you may have a ban for 3 or 10 years. In this case, you may be able to apply for a waiver. If they denied you for illegally working in the US (or both), then a waiver may not be available. In this case, you would need to wait until your ban lapses to apply again for visa.

  תגובה
 • משה

  16:53, 9 באפריל 2014

  they denied me by 214 b
  what do you think?

  תגובה
 • Gabriel Ronisky

  17:37, 9 באפריל 2014

  You may be able to apply for a waiver for a non-immigrant visa, but these are very difficult to get approved. Factors to be considered in deciding whether to recommend the waiver include the nature and date of the offense, possible rehabilitation of the alien’s character, and the necessity for, or urgency of, the alien’s proposed trip to the United States.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.