זכאות לאזרחות אמריקאית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • יעקב גלידאי

נשלח ע"ייעקב גלידאי 22:40, 22 באפריל 2014

שלום, אמא שלי אזרחית אמריקאית, נולדה שם אך עלתה בגיל 12 לישראל שע"פ מה שהבנתי לא מספיק טוב בשביל לבוא ופשוט לעשות רישום ילדים..אבל סבי וסבתי גרו שם 20 שנה כזוג וסבתי 40 שנה בכללי, יש לי דרכונים של שניהם כמו כן כרטיסי בלו שילד שמוכיחים שהם אכן גרו שם תקופה משמעותית ואפילו יש לי תעודת הגירה לארה"ב של סבתי מ1921..האם אני זכאי ואם כן האם אני חייב עו"ד בשביל התהליך?

השב
  • 16:36, 27 באפריל 2014

In order for you to get citizenship with you grandparent you will have to proce they lived in ttheUS for at least 5-10 after the age of 14. A passport will not be enough to prove this physical presence requirement. Finally, please note tha your would still get the citizenship through your mom, but are using your grandparent for the physical presence requirement.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.