כניסה לארצות הברית על ויזת תייר במהלך הליך גרין קארד - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 10:15, 24 באפריל 2014

  שלום, אני אזרחית ישראלית שנשואה לאזרח אמריקאי. לפני כחודש הגשנו בישראל בקשה לקבלת גרין קארד. אנו מעוניינים לנסוע לחופשה בארצות הברית, ויש לי מספר שאלות: האם ישנה בעיה שאכנס לארצות הברית עם ויזת התייר שלי בזמן שאני נמצאת בהליך גרין קארד? או לחילופין, האם החופשה בארצות הברית בזמן זה, פוגעת איכשהו בקבלת הגרין קארד? האם זה משנה אם אני רוכשת כרטיס לחודש או יותר? והאם זה משנה אם אנו מגיעים ביחד או בנפרד? תודה רבה!

  השב
 • 16:44, 27 באפריל 2014

  You do not have to enter together, but please note that if you are entering with a tourist visa, the inention behind this that you are temporarily staying in the US,. The intention behind a Gren Card application is one of permanence. Therefore, if the immigration officer at the airport notices this, you may be denied entry at the airport.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.