מסמכים לויזת הגירה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • מור

נשלח ע"ימור 14:47, 28 באפריל 2015

אני נשואה לאזרחית אמריקאית וכרגע אנחנו בעיצומו של התהליך להשגת גרין קארד עבורי. לאחר הגשת המסמכים ניתנה לי רשימה של מסמכים שעלי להגיש על מנת לקבל את הויזה ואחד מהם הוא תעודת יושר. לאחר קבלת הרשימה ניגשתי לתחנת משטרה ואמרו לי שכרגע עדיף לי לא לשלוח את התעודה כיוון שיש לי תיק פתוח. לפני כחצי שנה עברתי תאונת דרכים והוגש נגדי כתב אישום מחברת הביטוח של הרכב השני. ולכן עד שלא יערך משפט כביכול יש לי תיק פתוח. אני קצת בלחץ ולא בטוחה מה לעשות , האם יכול להיות שבגלל שעברתי תאונת דרכים לא יאשרו לי את הויזה?? לא נשמע לי הגיוני שכל בנאדם שעבר תאונה לא יוכל לקבל גרין קארד. האם הם מתייחסים גם לעברות תעבורה או רק פלילי? אשמח לקבל כל פיסת מידע, כל דבר יעזור

השב
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

13:25, 7 במאי 2015

שלום מור,

מהתיאור שלך אני מבין שלא מדובר בעבירה חמורה, אלא עבירת תעבורה קלה בלבד (שימי לב כי יש עבירות תעבורה חמורות כגון נהיגה בשכרות וכדומה) , לכן לא צריכה להיות בעיה או עיכוב בקבלת גרין קארד דרך נישואין לאזרחית אמריקאית.

בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.