בעיית הגירה מה עושים? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • עידן

  נשלח ע"יעידן 20:55, 9 ביוני 2015

  היי שלום לכולם ותודה לעוזרים. אני ואשתי (היא אזרחית אמריקאית) נסענו לטיול לפלורידה התחתנו שם וחזרנו לארץ כדי להתחיל תהליך הגירה. לקחנו עורכת דין והתחלנו את התהליך.הבאנו כול המסמכים הדרושים וכמובן יש לנו ספונסר עם נכסים וTAX גבוה. כרגע הבקשה שלנו בNATIONAL VISA CENTER בדיוק שנייה לפני ראיון והיא תקועה שם כבר חצי שנה. התחלנו תתהליך לפני שנה ו3 חודש. שהעורכת דין דיברה איתם הם אמרו לה שלא קיבלו את המסמכים הפיננסים.שלחנו להם שוב. ועכשיו הם שינו את זה שאין תעודת נישואים שלנו. מה אפשר לעשות בעניין?תעזרו לי בבקשה תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  12:42, 14 ביוני 2015

  שלום עידן,

  ויזת נישואין לארה"ב הינו הליך ממושך, אשר אורכו הממוצע כשנה אחת, לכן על פניו נראה כי לא מדובר בעיכוב יוצא דופן בטיפול בבקשה שלכם. בכל אופן, אין ברירה אלא להמשיך לשתף פעולה אם הבקשות של נציגי הגירה לארצות הברית לגבי ויזת נישואין לארצות הברית ולשלוח להם את המסמכים הנדרשים.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.